Directie

Chris Van Calenberge, waarnemend directeur

 

 Christi van Aerschot, adjunct directeur

 

 

Administratie

Els Naudts

Els Naudts

 

Guido Verhofsté

 

  Ruth De Buysscher, busbegeleiding

Kleuterschool

  CarolineStevelinck

Sandra Bolders & Caroline Stevelinck, peuterklas

 KarinaVerschaffel

Karina Verschaffel, kinderverzorging

Ann Pieyns, eerste kleuterklas A

 

Els Matthys, eerste kleuterklas B

An Van Hecke, eerste kleuterklas C

  Maya Bovendaerde

Chantale Versypt & Maya Bovendaerde,

tweede kleuterklas A

   Maya Bovendaerde

Brigitte Haentjens & Maya Bovendaerde,

tweede kleuterklas B

    Maya Bovendaerde

An D'Hooge & Maya Bovendaerde,

tweede kleuterklas C

nancy vdvoorde

Nancy Van de Voorde, derde kleuterklas A

Carine Foncke, derde kleuterklas B

 

 Nathalie Meeuws      CarolineStevelinck

Natalie Meeuws & Caroline Stevelinck, derde kleuterklas C

 

 

 

Lagere School

DeirdreDeCooremeter

Deirdre De Cooremeter, 1A

Ann Van den Berghe 2  MaaikeVereecken

Ann Van den Berghe & Maaike Vereecken, 1B

KathyDeCock

Kathy De Cock, 1C

   

Caroline Vermeersch & Jessica D'Hondt, 2A

Hilde Van Petegem, 2B

 

Luc Dhont, 2C


5A IbrichDeBaene klein

Ibrich De Baene, 3A

   

 Severine Rinckhout & Jessica D'Hondt, 3B

Cristine Poppe, 3C

    robin

Robin Verschuere, 3D


Natacha Van Den Broeck, 4A

   MaaikeVereecken

Wilfried Smet & Maaike Vereecken, 4B

    

Sabine Pasques, 4C

  Melissa De Sweemer 2

 Melissa Desweemer, 4D

Els Vercauteren

Els Vercauteren, 5A

Els L'Ecluse, 5B

5C KarenWatteuw klein

Karen Watteeuw, 5C

Silke

Silke Poelman, 5D

  

Ellen Van Doorsselaere, 6A

An Van Laere, 6B

Elly De Cock, 6C

 

Leermeesters

Nancy Raes, Katholieke godsdienst

 Kemal Isci, Islamitische godsdienst

Helena Duiverman, niet-confessionele zedenleer

Isabelle Schatteman, Katholieke godsdienst

 Tuur Decooremeter

Tuur De Cooremeter, bewegingsopvoeding lager

 

Kathelijne De Paepe, bewegingsopvoeding lager


Alex Dewardt, bewegingsopvoeding lager

 

Hemmy Iyavoo

Hemmy Iyavoo, bewegingsopvoeding kleuters

 

 

Zorgteam

 Lieve Coppens

Lieve Coppens, zorgcoördinator lager en zorg in L6

  

Sophie De Geest , zorg in L1 & L4

2C JessicaDhondt

Jessica D'Hondt, zorg in L2 & L3

 Inge De Rycke, zorg & zorgcoördinator kleuters

 

Machteld Decloedt, zorg in L5

 CarolineStevelinck

Caroline Stevelinck, zorgkleuters

ICT-coördinatie

   

Bert Schollaert

Bert Schollaert, ICT-coördinator